Депутати Волиньради доправили бійцям на Запоріжжя партію дронів

Депутати Волиньради доправили бійцям на Запоріжжя партію дронів


Виконуючи першочергову і пріоритетну потребу військових формувань у забезпеченні квадрокоптерами, на передову вже доставлено черговий транш найбільш актуальної допомоги.

Про це інформують у Волинській обласній раді.
Депутат обласної ради, голова фракції «За майбутнє» Ігор Лех та народний депутат України Вячеслав Рубльов особисто доправили волинським бійцям на Запорізький напрямок партію дронів DJI Mavic 3 Pro, обладнаних трьома інноваційними камерами кожен. Необхідні для якісної аеророзвідки БПЛА отримали бійці 2-го окремого волинського стрілецького батальйону та 3-го механізованого батальйону 118 ОМБр.

В координації з Волиньрадою відшукали та придбали «очі» для захисників колективи обласних комунальних закладів, а саме Луцького геріатричного пансіонату, Берестечківського, Горохівського, Олицького та Руденськогоий психоневрологічних інтернатів.

З перших днів повномасштабного вторгнення колективи усіх обласних комунальних установ долучені до спільної гуманітарної місії Волинської обласної ради, аби допомогти із забезпеченням найнеобхіднішого для оборонців, які перебувають на передових позиціях. Підтримка фронту буде постійною і незмінною до перемоги.
Наш кор.
Фото Волинської обласної ради

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%