У Луцьку відбудеться забіг «Acting for survivors»

У Луцьку відбудеться забіг «Acting for survivors»

До міжнародної акції «16 днів активізму проти насильства» 26 листопада у Луцьку відбудеться забіг «Actingforsurvivors». 

Про це інформує Луцька міська рада. 

Починаючи з 1991 року, тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більше ніж 100 країн світу щорічно активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян, створити в регіоні або державі соціальний простір, вільний від насильства, не допускати його прояви та комплексно реагувати. 

Спільне проведення Міжнародної акції «16 днів активізму проти насильства» у форматі забігу є солідарним проявом небайдужості учасників/ць до осіб, які пережили і досі переживають травматичний досвід, та заохоченням до турботи про ментальне й фізичне здоров’я як основні складові повноцінної здорової життєдіяльності людини. 

В Україні, з початком повномаштабного військового вторгнення питання проявів насильства набуло нового жахливого змісту пов’язаного зі зростанням виявлення випадків сексуального насильства пов’язаного з війною. 

Головною метою проведення забігу є привернення уваги до злочинів насильства з боку військових російської федерації. Це солідарний прояв небайдужості до осіб, які пережили чи переживають травматичний досвід, пов’язаний з військовими діями в Україні. Також це спосіб донесення інформації про способи допомоги постраждалим - наявні соціальні та спеціалізовані сервіси. Він також підкреслює важливість фізичного та психічного здоров'я для повноцінного життя та реалізації власного потенціалу. 

Забіг організований таким чином, що взяти участь може кожний охочий – спортсмени, мешканці громади, представники гуманітарних місій, установ ООН, громадських організацій, державних органів, місцевого самоврядування. 

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 26 листопада 2023 року. 

ЛОКАЦІЯ: м. Луцьк, вул. Шота Руставелі 11 (стадіон гімназії №20) 

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://forms.gle/jEchcKCM93zwFffr8 

Захід організований управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у партнерстві з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у межах проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства» за підтримки уряду Канади (EmbassyofCanadatoUkraine) та Великої Британії (BritishEmbassyKyiv). 

Наш кор. 

 

 
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%