Волинська ОВА підписала Меморандум про співпрацю з ТзОВ «Ю-Контрол»

Волинська ОВА підписала Меморандум про співпрацю з ТзОВ «Ю-Контрол»

Аби мати можливість здійснювати якісний моніторинг та контроль за належним використанням бюджетних коштів, сьогодні начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко підписав Меморандум про взаємодію та співпрацю з ТзОВ «Ю-Контрол». 
Про це він повідомив у Телеграм-каналі. 

За словами очільника області, така співпраця дозволить проводити поглиблений аналіз діяльності учасників тендерних закупівель. 

“«Ю-Контрол» – це потужний інструмент для економічних розслідувань та перевірки контрагентів України. Організація формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між визначеними особами. 

Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну інформацію про компанію або ФОП із понад 50 державних реєстрів. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел”,- написав Юрій Погуляйко. 
Наразі працівники Волинської обласної військової адміністрації проходять експертне навчання. Це дозволить ефективно перевіряти кампанії на доброчесність та робити об’єктивну оцінку їх діяльності. Як результат матимемо надійних виконавців держзамовлень. 

Наш кор. 

Фото ОВА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%