Чи почують поляки Садового

Чи почують поляки Садового

Мер Львова Андрій Садовий звернувся до польської сторони з закликом припинити блокаду українського кордону. У своїх соцмережах він написав відповідні повідомлення польською мовою. Про це інформує 24tv.ua

Андрій Садовий опублікував звернення до поляків у фейсбуці та соцмережі Х, раніше відомій як Твіттер.
Мер Львова закликав блокувальників кордону «повернутися до реальності». Він зазначив, що колосальна допомога Польщі Україні зараз зводиться нанівець «групою маргіналів».

«Наші польські друзі мають повернутися до реальності. Увесь ваш гігантський внесок у перемогу України у цій війні зводиться нанівець групою маргіналів, які блокують гуманітарні поставки країні, яка вже другий рік захищає свою незалежність та безпеку Європи. Чи має Польща мужність, політичну волю та громадянські інструменти припинити цю ганебну блокаду України? Ціна занадто висока»,– написав Садовий.

Пост Садового швидко розлетівся мережею і це не сподобалося силам, які блокують український кордон. Тому незадовго після цього у соцмережі Х біля допису « з'явилася цинічна примітка: «Гуманітарну допомогу на кордоні з Польщею не блокують. 1/3 цієї допомоги не надійшла до армії через корупцію в Україні».

Варто зазначити, що це цинічна маніпуляція та брехня. Оскільки навіть у польській поліції підтверджують, що блокувальники не пропускають гуманітарку.

Василь КУЗЬМЕНКО.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%