Волинських рятувальників навчали польські колеги та волонтери

Волинських рятувальників навчали польські колеги та волонтери


Аби підвищити рівень знань волинських вогнеборців-волонтерів з правил надання долікарської допомоги, сьогодні до ГУ ДСНС області прибули представники Люблінського регіонального управління Державної пожежної охорони Республіки Польща.
Про це інформують у ГУ ДСНС України у Волинській області.
Польські вогнеборці провели для членів добровільних та місцевих пожежних команд Волині навчання з порядку надання домедичної допомоги потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій, ДТП, від опіків, щодо порядку проведення серцево-легеневої реанімації та зупинки критичної кровотечі.
Начальник Головного Управління ДСНС області Мирослав Дем’янчук провів з своїм колегою з Люблінського воєводства робочу зустріч, ознайомив його та колег з умовами несення служби, спеціальною технікою та обладнанням, що стоїть на озброєнні в підрозділах служби 101 Волині. Очільник волинських рятувальників висловив слова вдячності польським колегам-вогнеборцям за незмінну, потужну допомогу та підтримку в скрутні часи.
Візит відбувся на виконання плану роботи українсько-польської Комісії з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій на 2021–2023 роки, а також підвищення безпеки на транскордонній території Волинської області та Люблінського воєводства.
По завершенню навчання волинські вогнеборці-волонтери отримали від польських пожежників сертифікати щодо проходження навчань з долікарської підготовки.
Наш кор.
Фото рятувальників

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%