Ворог отруїв дружину керівника ГУР?

Ворог отруїв дружину керівника ГУР?


Маріанну Буданову, дружину керівника Головного управління розвідки та радницю Київського міського голови, госпіталізували після тривалого погіршення стану здоровʼя. Ймовірно, її свідомо отруїли важкими металами. Офіційного підтвердження цієї інформації, втім, немає.


Дружину керівника Головного управління розвідки (ГУР) Кирила БудановаМаріанну – отруїли важкими металами. Про це повідомило видання Бабель із посиланням на власні джерела в українській розвідці 28 листопада.


Стверджується, що жінку  госпіталізували після тривалого погіршення стану здоровʼя:


«Зараз завершується курс лікування, далі – контроль лікарів. Ці речовини жодним чином не використовуються в побуті і в військовій справі. Їхня наявність може вказувати на цілеспрямовану спробу отруєння конкретної людини».


Ведеться розслідування з приводу імовірної спроби вбивства дружини начальника ГУР МО України.


Раніше повідомлялося, що Кирило Буданов пережив більше 10 замахів на своє життя. Один із них – це ракетний удар рашистів по офісу ГУР.


«Кирило й Маріанна Буданови побралися в серпні 2013 року. У жовтні 2022 року Кирило Буданова в інтервʼю розповіла, що за освітою психолог, із 2015 до 2017 рр. займалася волонтерською діяльністю в Головному військовому госпіталі, що на вул. Госпітальній у м. Києві. З червня 2021 року вона працює радницею мера Києва Віталія Кличка»,  додає портал «Кореспондент. нет».


Офіційного підтвердження від правоохоронних органів щодо можливого отруєння Маріанни Буданової хід можливого розслідування наразі немає.


Сергій ШРАМЧУК.

На фото порталу «Главред»: Маріанна і Кирило Буданов.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%