У Ковелі планують запровадити е-квиток у громадському транспорті

У Ковелі планують запровадити е-квиток у громадському транспорті

Учасники громадських слухань рекомендували виконкому затвердити проєкт рішення про запровадження е-квитка у громадському транспорті. 

Про це інформує Ковельська міська рада. 

Учора відбулись громадські слухання з обговорення проєкту рішення виконавчого комітету «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Ковельської територіальної громади». 

Е-квиток – проїзний документ для громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової карти. Мета цієї інновації – спростити та зробити більш прозорою оплату за проїзд в автобусах. 

Люди з правом пільгового проїзду матимуть можливість отримати електронний квиток безкоштовно. 

Про переваги впровадження е-квитка розповів перший заступник міського голови Тарас Яковлев: 

“Для пасажирів – це передовсім зручність, адже не треба буде передавати гроші за проїзд, а потім довго чекати на решту. А водій тепер зможе спокійно займатися своїм безпосереднім обов’язком, а не працювати паралельно кондуктором. 

Для міста – це облік реального пасажиропотоку, завдяки якому буде зрозуміло, хто, скільки, коли і куди перевіз. Це — вирішення проблеми компенсацій за пільговий проїзд та боротьба з корупцією, виведення готівки з «тіні». 

За словами Тараса Володимировича, запровадити безготівкову систему оплати проїзду в міському громадському транспорті планують наступного року. 

Учасники слухань підтримали проєкт рішення і рекомендували винести його на чергове засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%