До Володимира завітала делегація з польського міста-партнера Мальборк

До Володимира завітала делегація з польського міста-партнера Мальборк


Упродовж трьох днів, з 27 по 29 листопада, у Володимирі перебувала делегація з Мальборка – польського міста, з яким Володимирська громада офіційно підписала угоду про партнерство у червні 2023 року.
Про це інформують у Володимирській міській раді.
Це вже третій цьогорічний візит представників Мальборка, з яким Володимирську громаду поєднують дружні та партнерські відносини. Цього разу до складу делегації увійшли: бурмістр міста Мальборк Марек Хажевські, працівниця відділу туризму, просування і співпраці з закордоном Катажина Фабіаньска, віцекомендант міської варти Томаш Косатка та працівник кризового відділу Ярослав Бартошік.
Завітали гості не з порожніми руками: привезли консерви, енергетичні батончики та горішки для наших військовослужбовців, а також книги польською мовою для міських бібліотек та два генератори від своїх німецьких партнерів.
У межах візиту гості побували у Володимирській міській раді, де зустрілись із міським головою Ігорем Пальонкою, а також його заступником Андрієм Гудимом та начальницею відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець. Поспілкувались щодо того як нині живуть міста-партнери та громади, які проєкти реалізовуються та з якими проблемами стикаються. Проговорили напрямки подальшої співпраці, зокрема, щодо культурного обміну творчими колективами під час проведення різних заходів.
Під час розмови торкнулись теми можливості передачі Володимиру автобуса, який надалі у місті використовуватимуть як громадський транспорт для пільгового перевезення. Обговорили деталі передачі трьох автомобілів від партнера Мальборка – німецького міста Монгайм. Домовились, що два пікапи та бус з нового року будуть доставлені у Володимир, після чого їх передадуть на передову нашим захисникам.
Міський голова подякував партнерам за постійну увагу, підтримку та допомогу, а також висловив сподівання, що співпраця між обома містами буде плідною та корисною для обох сторін.
Також, під час перебування у Володимирі, польські партнери стали глядачами на прем’єрі вистави “Доктор філософії” від народного аматорського театр-студії “Різнобар’я”, відвідали пожежну частину, де підійнялися на вежу, яку згодом планують відкрити для туристів як оглядовий майданчик. Відвідали гості із Мальборка і молодіжний центр, який нещодавно запрацював у Центрі культурних послуг.
Окрім цього, ознайомились із роботою найбільшого підприємства громади – Володимир-Волинської птахофабрики. Тут польські партнери зустрілись із генеральною директоркою Світланою Собіпан, яка презентувала основні показники підприємства, яке є одним із найбільших виробників курятини в Україні.
Також для гостей провели екскурсію фасувальним цехом, де вони на власні очі побачили увесь процес пакування різних видів продукції та її відвантаження для подальшого транспортування.
Наш кор.
Фото Володимирської громади

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%