Як розвивають новий бізнес під час війни: прес-тур для журналістів організували у Нововолинську

Як розвивають новий бізнес під час війни: прес-тур для журналістів організували у Нововолинську

29 листопада делегація у складі директора обласного центру зайнятості Алли Куцин, представників Нововолинського управління Володимир-Волинської філії центру зайнятості, благодійного фонду «Рокада» та медійників обласних видань побували у Нововолинську. Супроводжувала делегацію радниця міського голови Катерина Варвус та заступниця начальника управління економічної політики Юлія Лаврентій.

Про це йдеться на сайті Нововолинської міської ради.
Під час візиту у Нововолинськ делегація ознайомились з роботою релокованого підприємства «Грін Компані». Фірма спеціалізується на сортуванні та переробці пластикових пляшок. Власник бізнесу скористався програмою державної підтримки еРобота та отримав грант для старту своєї справи у Нововолинську.
Юлія Лаврентій розповіла, що міська влада зацікавлена у створенні та розвитку бізнесу у громаді. Це забезпечує нові робочі місця, покращує економічний клімат у громаді. При виконавчому комітеті працює спеціаліст, який консультує охочих взяти участь у державних грантових програмах для підтримки бізнесу. Налагоджена співпраця зі службою зайнятості, спільно проводиться інформування населення щодо державних грантових програм.
У медичному закладі «Бодро Клінік» журналістам розповіли про послуги з реабілітації військовослужбовців, про інноваційне обладнання, яке застосовують у клініці, про досвід подання заявки на грант від держави на розвиток клініки.
Товариство «Ідеал» у Нововолинську спеціалізується на виготовленні декоративних дерев’яних панелей.
Медійникам, які завітали на виробництво, розповіли про досвід запуску нового бізнесу під час війни, пошуки ринку збуту продукції, про успішну співпрацю з Нововолинським управлінням центру зайнятості – професійне навчання на замовлення роботодавця.
У гуртожитку на вул. Луцькій гості з області поспілкувалися з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у Нововолинську. Говорили про послуги служби зайнятості, підтримку ВПО міською владою та громадськими організаціями.

На завершення візиту у Нововолинськ завітали у крамницю солодощів «Леквар». Її відкрила дружина учасника бойових дій за програмою мікрогрантів для членів сім’ї військовослужбовців.

Наш кор.

Фото Нововолинської міської ради
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%