Луцька картонно-паперова фабрика – один із лідерів по працевлаштуванню ВПО на Волині

Луцька картонно-паперова фабрика – один із лідерів по працевлаштуванню ВПО на Волині

Переїхавши на нове місце, внутрішньо переміщені особи стикаються з безліччю проблем, в тому числі – пошук роботи. Так, на Волині одним із лідерів по працевлаштуванню ВПО є ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика».  

Про це інформує Волинський обласний центр зайнятості. 

Як розповів заступник генерального директора з управління персоналом Віталій Смусь, наразі тут працює 820 працівників, з яких майже 50 – це внутрішньо переміщені особи. Загалом із початку повномасштабного вторгнення на фабриці працювало 75 чоловік із Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської та інших областей країни. Підприємство спеціалізується на переробці макулатури, з якої виготовляють картон та папір, кутник картонний, гофролист та гофротару. 

«В нас замкнене коло виробництво. Ми переробляємо макулатуру і робимо готовий продукт. Пізніше ця використана коробка знову йде до нас у вигляді сировини. Ми її переробляємо і знову маємо готову продукцію», – зауважив Віталій Смусь. 

На фабриці всіляко заохочують працівників: проводять навчання та підвищення кваліфікації, з 1 грудня організовують централізований довіз, стабільно виплачують заробітну плату, функціонує система преміювання тощо. 

Слід зазначити, що внутрішньо переміщені особи працюють не лише на робітничих спеціальностях, а й обіймають керівні посади. Для прикладу – Антон Ревенко із Рубіжного Луганської області, який з квітня 2022 року працює на підприємстві технологом. До війни 17 років трудився на Рубіжанському картонно-тарному комбінаті. Чоловік зазначає: 

«Працював на схожому виробництві. Виготовляли продукцію групи картон. Тому ця робота не нова, досвід маю великий. Тут вже працювали знайомі, вони подзвонили і запросили на роботу. Зараз керую процесом на гофровиробництві. Робота не важка. Все подобається». 

Окрім того, майже рік укладальницею-пакувальницею працює Оксана Борщова з Лиману Донецької області. Незважаючи на те, що жінка має 13 років педагогічного стажу, зараз освоїла нову спеціальність: 

«Не можу зараз піти працювати вихователем. Немає тих ресурсів, що були вдома. Немає принтера та комп’ютера, за допомогою яких я б могла підготуватися до занять. Загалом вже звикла, працювати дуже добре. Але дуже сумую за домом». 

Натомість директорка Волинського обласного центру зайнятості Алла Куцин розповіла, що з початку повномасштабного вторгнення до районних філій за працевлаштуванням звернулися понад 3,5 тисяч осіб. Наразі знайшли роботу 1,5 тис. осіб. Зокрема, близько 1 100 – за скеруванням філій ЦЗ, решта – особисто. Також багато ВПО трудяться на ТОВ «Кромбергенд Шуберт Україна ЛУ» та СП ТОВ «Модерн-Експо». 

Наш кор. 

Фото центру зайнятості.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%