Коли прийде до влади Дональд Туск?

Коли прийде до влади Дональд Туск?

Президент Республіки Польща Анджей Дуда затвердить Дональда Туска новим Прем'єр-міністром після того, як той отримає відповідну підтримку у Сеймі? І тоді новий Кабмін наведе порядок на кордоні, котрий фактично заблокований?


Як пише «Європейська правда», про це в ефірі Radio Zet сказав радник польського президента Лукаш Жепецкі, повідомляє Euractiv.


На запитання, чи погодиться Анджей Дуда номінувати Дональда Туска, той відповів, що президент виконає свій конституційний обов'язок:


«Якщо Дональду Туску на другому конституційному етапі вдасться отримати кваліфіковану більшість, він буде негайно призначений президентом Анджеєм Дудою».


Раніше Дональд Туск заявив, що голосування за його склад уряду може відбутися 11 грудня, якщо, як очікується, прем'єр-міністр Матеуш Моравецький не отримає вотуму довіри Сейму.


Видання нагадує, що Анджей Дуда 27 листопада прийняв присягу нового уряду Матеуша Моравецкі, який не має достатньо голосів для затвердження у Сеймі.


Формально Матеуш Моравецкі має два тижні, щоб отримати вотум довіри від Сейму для свого уряду. Але вже відомо, що в парламенті немає такої більшості, тому нові міністри пропрацюють найпізніше до середини грудня.


Можливо, після цього нарешті Дональд Туск отримає повноваження та наведе лад на прикордонні.


Світлана КОМА.

На фото «Громадського»: Дональд Туск.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%