Камінь-Каширськ отримав медичну сумку від поляків

Камінь-Каширськ отримав медичну сумку від поляків

У листопаді Камінь-Каширська міська рада була відібрана для участі у проєкті«Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд». 

Про це інформує Камінь-Каширська міська рада. 

У рамках проєкту добровольці Ворокомлівськогостаростинського округу отримають можливість ознайомитись із досвідом Польщі у створенні добровільних пожежних команд, методичну підтримку у створенні своєї команди, фінансову підтримку в організації навчання добровольців, набір пожежного спорядження, а також  пожежну машину від Головного управління ДСНС України у Волинській області. 

Реалізацію проєкту вже розпочато. Офіційна делегація Камінь-Каширської міської ради на чолі з Камінь-Каширським міським головою Вікторем Пасем перебувала  26-30 листопада 2023 року у місті Перемишль Республіки Польща з метою вивчення польського досвіду у галузі цивільного захисту, зокрема створення та підтримки добровільних пожежних команд. А добровольці Ворокомлівськогостаростинського округу на тижні брали участь у місті Луцьку у спільних навчаннях Головного управління ДСНС України у Волинській області та Воєводської комендатури Державної пожежної служби в Любліні. 

Проєктна заявка підготовлена начальником відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надією Савчук спільно з Камінь-Каширським районним управлінням ГУ ДСНС України у Волинській області. 

Нещодавно отримали безкоштовно медичну сумку, яка буде передана старості Ворокомлівського округу, лідеру майбутньої добровільної пожежної команди Сергію Шевчику. 

Ця допомога була надана Фондом міжнародної солідарності Республіка Польща, у партнерстві з BGK (BankGospodarstwaKrajowego) – Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%