Відійшов у Вічність художник Володимир Жупанюк

Відійшов у Вічність художник Володимир Жупанюк


У віці 76 років пішов із життя відомий волинський художник Володимир Жупанюк. 6 грудня першою про сумні звістку повідомила його невістка, депутат Луцької міської ради Алла Жупанюк.


Лучанин Володимир Жупанюк – відомий український художник, який у 1976 році розпочав роботу у Луцькому художньо-оформлюваному комбінаті.


«За кілька років самотужки опанував основи образотворчої грамоти, вивчив історію мистецтва, зробив перші самостійні кроки в царині живопису. У 1986 р. організував свою першу персональну виставку. З того часу брав участь у багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких заходах», - нагадує ІА «Волинські новини».


У 2013 році Володимир Жупанюк став лауреатом обласної мистецької премії ім. Йова Кондзелевича.


Його роботи є окрасою приватних колекцій в Україні та за кордоном. Окремі твори зберігаються у колекції Волинського краєзнавчого музею.


За останнє десятиліття Володимир Жупанюк почав активно працювати на духовну тематику. «Боремельський хрест», «Волинська Богоматір – покровителька землі Волинської», «Святий Миколай – покровитель Луцька», «Христос євхаристійний. Тайна вечеря», «Хліб наш насущний…» та багато інших.


І ось душа Митця лине до висот його духовного мистецтва…


Світлана КОМА.

 

На фото порталу «Район. Культура»: Володимир Жупанюк під дарування музею Волинської ікони своєї сакральної картини «Хліб наш насущний

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%