Святий Миколай завітав до вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру

Святий Миколай завітав до вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру

У Луцькому навчально-реабілітаційному центрі (НРЦ) сьогодні відбулося потрійне свято. 6 грудня заклад відзначив день Святого Миколая, День Збройних сил України та 20-ту річницю свого створення. На урочисте святкування з нагоди цих подій до НРЦ завітали Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор департаменту освіти Віталій Бондар. 


Про це інформує Луцька міська рада.   

Міський голова привітав дітей із днем Миколая Чудотворця і нагадав їм, що цей святий є покровителем нашого міста. Ігор Поліщук також звернуся до персоналу навчального-реабілітаційного центру з привітанням з нагоди ювілею закладу та Дня Збройних сил України. Очільник громади подякував захисникам України за можливість відносно спокійно жити і працювати в нашій громаді, надавати освітні послуги, та побажав якнайшвидшого закінчення війни. Колективу НРЦ міський голова висловив вдячність за роботу і побажав подальших успіхів. 


Вихованці центру порадували гостей музичними номерами, які підготували разом із вихователями та педагогами. Святкову атмосферу в залі створила поява Святого Миколая та спільне виконання з ним колядки. На завершення урочистості Ігор Поліщук особисто вручив солодощі всім вихованцям навчально-реабілітаційного центру.  

Луцький НРЦ було створено у 2003 році як багатопрофільний навчальний заклад. Освітні послуги у ньому отримують 265 вихованців, серед яких діти з вадами слуху, зору, опорно-рухового апарату чи мовленнєвими вадами в поєднанні з інтелектуальними порушеннями. 

Колектив закладу складається з 76 вчителів і 26 працівників обслуговуючого персоналу. За словами директора центру Лесі Волинець, основними досягненням установи за два десятиліття діяльності є підвищення фахового рівня педагогів та покращення матеріальної бази.   


“У центрі обладнані всі корекційні кабінети: логопеда, тифлопедагога, дефектологів. Облаштовано сенсорну кімнату, кабінет ерготерапії, кабінет фізіотерапевтичних процедур. Вчителі центру постійно підвищують свою кваліфікацію, тому що для роботи з нашими вихованцями потрібна належна підготовка і знання методик,” – розповіла Леся Волинець. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%