У Ковелі подякували волонтерам та військовим

У Ковелі подякували волонтерам та військовим

Початок зими поєднав у собі низку вагомих свят і подій: 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 – День Збройних Cил України, а 7 – День місцевого самоврядування. 

Про це інформує Ковельська міська рада. 

Сьогодні зала народного дому «Просвіта» зібрала представників місцевої влади, депутатів, членів виконкому, працівників структурних підрозділів виконавчого комітету — усіх, хто забезпечує управління містом, тісну співпрацю влади і громади. 

Серед почесних гостей – військові та волонтери. Наші сильні і нескорені люди. Символічно, що дні, в які ми їх вшановуємо, у календарі — поруч. 

На жаль, багато наших захисників повернулись додому «на щиті». Їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до стели загиблим землякам. 

Зал піднявся, коли нагороду свого чоловіка і татка Сергія Бордеану — орден «За мужність» ІІІ ступеня, якого він удостоєний посмертно, отримували дружина і донечки. 

Як зазначив міський голова Ігор Чайка, військові, волонтери  і місцеве самоврядування нині — неможливі один без одного. Військові – без підтримки волонтерів і місцевого самоврядування, а місцеве самоврядування і волонтери – без міцної армії. 

«Дякую кожному волонтерові за безкорисливу, жертовну  працю та відданість благородній справі. Ці люди – неймовірна рушійна сила, що годує та зігріває, підтримує та допомагає. 

Дякую  працівникам місцевого самоврядування і депутатам за підтримку усіх ініціатив щодо допомоги війську. 

Особливе спасибі тим,  хто сьогодні стоїть на обороні країни. Наші Збройні Сили  вражають відвагою весь світ, надихають українців, а головне – стоять за свою країну щитом. Вони – на захисті всього вільного світу. Їх героїзм і подвиг – у наших серцях. Тож віримо у  перемогу і робимо все, щоб її наблизити», – наголосив мер. 

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм і відповідальність, особистий внесок у забезпечення обороноздатності, територіальної цілісності  й незалежності держави та з нагоди Дня Збройних Сил України міський голова відзначив  військовослужбовців  Подяками. 

З нагоди  Міжнародного дня волонтера нагороджено колективи ліцеїв №10, №11 та ЗДО №4. 

Урочистості продовжилися святковим концертом за участю виконавців та аматорських колективів міста. 

Наш кор. 

Фото міськради.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%