Що Валерій Залужний подарував 11-річній чемпіонці?

Що Валерій Залужний подарував 11-річній чемпіонці?


«Комплект Валерія Залужного» -  подарунок волонтерці Тетянці  Портянко з нагоди Дня Святого Миколая. У прямому ефірі 1+1 Головнокомандувач привітав свою юну землячку, яка своєю переможною грою у шашки збирає кошти для ЗСУ.


Тетяна Портянко має перший розряд із шашок. Нещодавно дівчинка стала віцечемпіонкою України та чемпіонкою Києва. А почала займатися шашками, коли їй було майже сім років. За півтора року 11-річна дівчинка зібрала вже понад 140 тисяч гривень на потреби українських військових.


«Тетянко, вітаю! Мені надзвичайно приємно приймати участь в цьому дійстві і передати вітання від святого Миколая. І ще мені дуже-дуже приємно, що ти моя землячка і я тобі також передав маленьке вітання… Ти велика молодець і дуже чудово, що ми з тобою прославляємо наше рідне місто і свою країну.. Вітаю тебе зі святом, бережи себе. І мені дуже приємно десь бути доречним до Святого Миколая. Бережи себе. Успіхів тобі і перемог!», - звернувся до дівчинки Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у ранковій студії «1+1».


Ведучі програми «Сніданок» Руслан Сенічкін та Людмила Барбір передали Тетяні Портянко шахи та прапор України з автографом Валерія Залужного.


У Національній спілці журналістів України зазначили, що Тетяна Портянко регулярно передає кошти на волонтерські ініціативи НСЖУ зі збору коштів для авто для ЗСУ.


«Мама дівчинки - Лариса Портянко - працює в центральному офісі НСЖУ, а її бабуся - журналісткою у м. Звягелі, рідному місті Валерія Залужного на Житомирщині. Вітаю чудову журналістську родину з подарунком від Главкома! Продовжуємо допомагати ЗСУ разом!», - відреагував Голова НСЖУ Сергій Томіленко.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби телеканалу «1+1»: Тетяна Портянко отримує вітання та подарунки від Валерія Залужного.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%