Який голос буде в голови комітету від «Голосу»?

Який голос буде в голови комітету від «Голосу»?


Верховна Рада України проголосувала за призначення Ярослава Юрчишина від фракції «Голос» головою Комітету з питань свободи слова. Що зміниться після Нестора Шуфрича?


Ярослав Юрчишин в коментарі «Українській правді» сказав, що його кандидатуру підтримало 247 нардепів із різних фракцій. Він уже озвучив пріоритети:


«Більше свободи та менше перешкод у журналістській діяльності. Напади на журналістів, спроби затулити камери під час зйомок, погрози тощо вважаю категорично неприпустимими.


Журналісти в полоні. Окупанти беруть у полон людей, які не тримали в руках зброї. Пріоритет – докласти зусиль, аби звільнити наших медійників з російського полону.


Перешкоджання фейкам. Нардеп з Міністерством освіти планує пропрацювати питання курсу меідаграмотності, оскільки критичне мислення – найкращий захисник від фейків та роспропаганди».


Цікаво, що 43-річний Ярослав Юрчишин народився в Архангельській області рф, потім родина переїхала в Україну, де він у Львові здобув вищу освіту. З тих пір він займався різними політичними і громадськими проєктами. В практичній журналістиці не працював ніколи.


Раніше головою комітету зі свободи слова був регіонал Нестор Шуфрич. Після його арешту у вересні ц. р. більшість повноважень комітету передали у комітет з гуманітарних питань, де першою заступницею працює волинянка Ірина Констанкевич.


У найбільшій творчій спілці України – НСЖУ – наразі не коментують обрання Ярослава Юрчишина.


Світлана КОМА.

На фото «Української правди»: Ярослав Юрчишин.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%