«Слово пацана» і перший поцілунок неповнолітньої…

«Слово пацана» і перший поцілунок неповнолітньої…


Скандальний рашистський пропагандистський серіал «Слово пацана. Кров на асфальті», на превеликий жаль, завойовує популярність не лише в росії, але й серед українських підлітків. Жахливі сцени «лихих 90-их» чомусь сподобалися нинішнім неповнолітнім… А ще з кіно виник скандал іншого гатунку…


У прямому ефірі свого блогу актриса зізналася, що це був її перший поцілунок: «З поцілунком був такий хвилюючий момент, бо це був перший у моєму житті поцілунок. Я переживала, але мені пощастило з моїм партнером, він ставився до мене як сестрички. Він розумів, що я переживаю, хвилююся, підтримував», - розповіла Анна Пересільд.

 

Багатьох глядачів, пише опозиційний російський портал «Медуза», збентежила десятирічна різниця у віці між акторами (хоча герої 14-річної Анни Пересільд та 24-річного Рузиля Мінекаєва за сюжетом однолітки), а також той факт, що актор має дружину і дитину. Леон Кемстач, колега Анни та Рузиля за проектом, наголосив, що всі сцени серіалу були узгоджені:

 

«Я вважаю, що якось безглуздо засуджувати когось із них за це, тому що це кіно і всі узгодженості є. Обговорюється взагалі все і писати, як там різниця у віці… Це все прописується, заздалегідь домовляються. Якщо щось не подобається, це висловлюється, змінюється».


Окрім сцени поцілунку, в соцмережах також обговорюють сцену, де мається на увазі зґвалтування неповнолітньої героїні Анни Персільд. Ще до виходу серіалу батько неповнолітньої акторкиАлєксєй Учітєль розповів StarHit, що спочатку був проти участі дочки в серіалі, в тому числі через цей епізод, проте пізніше погодився і разом з Юлією Пересільд ознайомився з її змістом:


«Ми з Юлією підписували усі сцени, візували їх. Там у Ані моторошна роль. У неї не просто любовна сцена, а трагічне згвалтування та інше. Я був проти, бо це впливає на психіку, але все ж таки вирішили, що для досвіду потрібно… Плюс із таким режисером попрацювати. Але була якась внутрішня боротьба, сумніви, як сцена виглядатиме».


Анна Персільд зізналася, що їй було важко переконати батька:


«Не можу сказати, що він забороняв зніматись у серіалі. Мені важко щось заборонити. Він був проти швидше. Тяжкий сценарій, важка роль… Але я його якось переконала. Це було дуже важко та довго, але я це зробила. Сказала, що мені це дуже цікаво, що я маю там зніматися».


За її словами, подолати хвилювання перед зйомками сцени зі зґвалтуванням їй допомагав загальний настрій гурту. Вся команда зберігала «неймовірний спокій», і їй це дуже допомогло.


Загалом серіал «Слово пацана. Кров на асфальті» - яскравий приклад рашистської пропаганди, яка намагається вкорінити в свідомості та поведінки підданих владіміра путін жорстокість, свавілля і вседозволеність. Але рано чи пізно так вихована орда піде проти своїх кремлівських наставників…


Сергій ШРАМЧУК.

На фото порталу «Медуза»: сцена з серіалу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%