Добрі справи

Добрі справи

Бажання збулися завдяки благодійникам

Навіть похмурий та дощовий день нинішнього Різдва Христового не зумів зіпсувати гарного настрою тим дітям Нововолинської громади, батьки яких загинули, захищаючи рідну землю від ворога. Вони зібралися у центральній міській бібліотеці, щоб у колі друзів гарно провести свято та отримати подарунки, які кожен з них замовив Святому Миколаю у своїх листах.

Ці хлопчики та дівчатка взяли участь у благодійній акції «Святий Миколаю, почуй мене», яку з власної ініціативи вже майже десять років тому започаткувала наша землячка Наталія Данн (Петрощук), котра багато років уже проживає і працює в Німеччині та не  забуває рідної України. Цього разу до її ініціативи долучилася Аліна Регешук – в.о. директора Нововолинської ЦБС, котра й оголосила про збір побажань і цікаво організувала захід. Отож понад сорок діток громади принесли у книгозбірню  гарно оформлені листи до Миколая.

– Звичайно, мені одній було б не під силу задовольнити усі  ваші побажання, – сказала, звертаючись до присутніх, використавши онлайн-зв'язок, пані Наталія. – Найперше заручилася підтримкою міжнародного логістичного центру «Марлог», який зараз працює у Ковелі під орудою Наталії Попової. До збору подарунків приєдналися волонтери з США, Великобританії, Польщі, Бельгії, Італії, Ізраїлю, Німеччини…Усіх нас найбільше схвилювали листи Максима і Дмитра Тивонюків. Вони просили у Святого Миколая не дарунків для себе, а сучасного дрона для захисту України. І їхнє бажання ми гуртом здійснили – придбали потужний квадрокоптер. Не залишили без подарунків і Дмитрика з Максимом.

Неможливо без сліз читати листа Сашка Наумюка. Ось лише коротенький витяг з нього: «Мені 11 років і я навчаюся в Нововолинському ліцеї № 8 в 5-А класі. Раніше я жив в Гостомелі, але мою школу знищили. Я тепер живу з бабусею, бо дідусь загинув на війні. У мирний час я б у тебе, Святий Миколаю, попросив іграшку або живу маленьку собачку, схожу на лисичку.Та зараз щиро прошу тебе, щоб швидше закінчилася війна  і настала перемога, щоб  всі змогли повернутися до своїх домівокі разом відбудували нашу країну. Святий Миколаю,  ти – чудотворець,отож сотвори це чудо».

До привітань через онлайн-зв’язок  долучилася ще одна українка, яка живе зараз у Німеччині. Світлана Мазур запросила ще й двох помічників – німецьких діток, які привітали своїх ровесників з Різдвяними святами та висловили надію, що Україна неодмінно переможе у цій війні.

На свято з солодощами завітав Нововолинський міський голова Борис Карпус, який також висловив побажання швидше дочекатися миру в Україні та завірив, що дітки, батьки яких загинули на війні, не залишаться поза увагою владних структур.

І ось настала довгоочікувана мить.  Братам Тивонюкам (на фото) під гарячі оплески присутніх вручили потужний квадракоптер, який невдовзі волонтери доставлять до воїнів ЗСУ у бригаду, в якій захищав Україну від ворога їх батько Роман Тивонюк.

Усім діткам того дня дісталося те, що вони й просили у Святого Миколая, навіть живу золоту рибку. Ці подарунки вони отримували з рук аніматорів агенції «Володимир Artfox» Наталії Сад (на фото), які зуміли створити справді святкову атмосферу для діток.  Завершилося дійство іграми, співами та танцями ( на фото). Цей день зігрів серця всіх і  залишив теплий спогад та тривай час.

Валентина ПЕТРОЩУК.

Фото авторки.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%