У Прикордонників

У Прикордонників

Прикордонники Волині застерігають мешканців прикордоння не піддаватися на  провокативні пропозиції протиправних елементів

      Прикордонні підрозділи Волинського загону активно протидіють протиправній діяльності на кордоні, в тому числі й контрабандній.

У той час, коли ми спільними зусиллями укріплюємо північні рубежі, а українські військові віддають власне життя за збереження держави та її демократичного устрою, зловмисники не полишають спроб у будь-який спосіб наживитися. Часто вони використовують жителів прикордонних населених пунктів у своїх злочинних оборудках, зокрема пропонують їм за грошову винагороду переправляти контрабандні товари через кордон з Республікою Польща та білоруссю.

Такі дії протиправних елементів та осіб, які приймають їхні злочинні пропозиції, особливо в умовах війни, можуть не просто зруйнувати засади верховенства права, а й загалом послабити обороноздатність країни і її армії. А будь-яке порушення на державному кордоні  несе пряму загрозу  захисту державних інтересів та забезпеченню недоторканості українських рубежів.

Тож, прикордонники закликають громадян, а особливо мешканців прикордоння, бути свідомими, проявляти пильність та не піддаватися впливу й не приймати провокативних пропозицій від осіб, які мають протиправні наміри. Це – злочин! За нього обов’язково доведеться відповідати перед законом.

Маргарита ВЕРШИНІНА.

Пресслужба Волинського прикордонного загону

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%