Фронтові смаколики

Фронтові смаколики

Після виходу статті «Пироги до патронів» від 12 березня ц. р. наші читачі стали обривати редакційні телефони. Хтось дзвонив і просив передати велике спасибі лучанці Світлані, яка випікає по півтисячі пирогів для волинських бійців. А чимало читачів (і навіть чоловіків) просили поділитися рецептом випічки, за яку так дякують наші хлопці на Сході.

Звісно, ми з радістю передали подяку Світлані Пилипчук – жінці, яка встигає не лише бійцям допомагати, бухгалтером працювати, а ще й чотирьох діток виховувати.

Крім того, щире «спасибі» передали її чоловікові Олександру. Адже глава великого сімейства не лише дружину вдягає та діток годує, а й власним коштом закупляє і власним транспортом привозить усе, необхідне для випічки (це, до речі, натяк небайдужим волинянам: якщо маєте повидло, консервовані вишні чи заморожені ягоди, борошно, цукор, яйця і все, подане нижче в рецепті, родина Пилипчуків від такого підкріплення не відмовиться).

А всім, кому кортить і самому випробувати «армійського рецепта», пані Світлана охоче ділиться своїм кулінарному дивом. Точніше – не своїм, а рідної бабусі, Марії Федорівни. 

Пироги «ФРОНТОВІ»

1 скл. молока

1 скл. цукру

50 г дріжджів

50 г масла

100 г олії

3-4 яйця

дрібка солі

Молоко закип’ятити. Яйця збити з цукром, влити в гаряче молоко, додати масла, олії, солі. Коли прохолоне – вкинути дріжджі і добре вимісити, підсипаючи борошно. Тісто має вийти не туге й еластичне. Коли підійде, зліпити пиріжки (начинка – будь-яка), викласти на змащену олією бляху і лишити, щоб пиріжки підросли.  Далі змазати їх збитими жовтками і запікати до рум’яної шкоринки.

Смакуйте на здоров’я!

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%