Всеукраїнська першість з дзюдо «CONTINIUМ CUP 2024»

Всеукраїнська першість з дзюдо «CONTINIUМ CUP 2024»

З відкриттям престижної першості учасників та організаторів змагань привітав голова обласної ради, очільник Волинського регіонального осередку НОК України Григорій Недопад. 

Про це інформує Волинська обласна рада. 

Традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо «CONTINIUМ CUP» серед юнаків та дівчат уже шостий рік поспіль приймає Волинь. За найвищі нагороди на татамі змагаються майже 200 спортсменів з 18 регіонів: Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької, Івано-Франківської, Полтавської областей та з Києва. Переможців визначатимуть у двох десятках вагових категорій. 

Вітаючи учасників турніру зі стартом змагань, голова Волиньради Григорій Недопад наголосив, що цей чемпіонат присвячено усім Героям, які віддали найцінніше – своє життя – за свободу, незалежність та цілісність нашої держави, а також воїнам, які сьогодні на передовій продовжують захищати українську землю від ворога. «Дзюдо – однин із найпопулярніших видів спортивних єдиноборств у світі, адже поєднує у собі спорт, науку і філософію водночас. Усім вам притаманна сміливість, гнучкість та самодисципліна, ви впевнено йдете до своєї мети, гартуєте міцне тіло і дух, - підкреслив у своєму зверненні до спортсменів Григорій Недопад. - Тож бажаю кожному в чесній і безкомпромісній боротьбі продемонструвати свій найкращий результат. І нехай ваші спортивні успіхи прославляють Україну на найпрестижніших міжнародних аренах». 

Наш кор. 

Фото облради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%