Поліг на Харківщині...

Поліг на Харківщині...


У бою з російськими окупантами на Харківщині загинув 52-річний старший лейтенант з Волині Володимир Рекунович. Останню шану полеглому віддали в Устилузькій громаді. А бойові побратими заприсяглися помститися за Героя.


Володимир Олександрович захищав Україну по мобілізації, але у військовій час тині, яка формувалася не на Волині. Так чи інакше, він не заховався за спинами інших, а вступив у бій із окупантами, який виявився для нього останнім.


В Устилузькій громаді Володимирського району зустріли траурний кортеж «На щиті» з тілом полеглого Володимира Рекунковича, серце якого перестало битися у Куп'янському напрямку Харківської області.


«Вічна пам'ять і слава Захиснику. Скорбимо всією громадою та висловлюємо щирі співчуття дружині та родині загиблого. Нехай Всевишній допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати. Володимир Рекунович назавжди у нашій пам'яті та серцях. Герої не вмирають!», - йдеться у повідомленні громади.

 

«Щирі співчуття дружині та родині полеглого Воїна! Нехай Всевишній допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати. Помстимося...», - пообіцяли його бойові побратими.


Роман УСТИМЧУК.

На фото з відкритих джерел: таким був Володимир Рекункович.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%