У Луцьку відкрили виставку “Малюю серцем”

У Луцьку відкрили виставку “Малюю серцем”

Заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів побували на відкритті виставки "Малюю серцем", де представлені картини, написані дружинами загиблих Героїв. 

Про це інформує Луцька міська рада. 

Виставка - це частина всеукраїнського арт-реабілітаційного проєкту «Жива. Справжні історії кохання», що охопив кілька сотень жінок у різних містах України. 

На Волині до нього долучилось 35 учасниць з Луцька, Ковеля, Нововолинська, Володимира і Камінь-Каширського, які створювали роботи упродовж кількох місяців разом з професійними художниками під час арт-терапевтичних майстер-класів. 

У своїй промові під час презентації виставки Ірина Чебелюк висловила захоплення мужністю та творчістю учасниць проєкту, побажала усім здоров'я, терпіння, єдності та якнайшвидшого переможного миру.   

Оглянути виставку можна до 26 лютого 2024 року у Волинському обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.  

Проєкт на Волині реалізовується за підтримки Благодійного фонду «Сучасна Україна», у партнерстві з ініціаторкою всеукраїнського проєкту Оленою Сокальською. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%