Жителя села Оздів нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»

Жителя села Оздів нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»

Нещодавно троє волинських прикордонників отримали заслужені нагороди – медалі «Захиснику Вітчизни». Серед нагороджених – житель села ОздівБоратинської громади Роман Сапожник. 

Про це інформує Боратинська сільська рада. 

«Хлопці приєдналися до лав Держприкордонслужби з початку повномасштабного вторгнення по мобілізації. Спершу виконували завдання з охорони та оборони українсько-білоруської ділянки кордону в межах області, а торік навесні відправилися на передову. Прикордонники мужньо протистояли ворогу на Донеччині, відбивали штурми та нищили російських окупантів», - повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби. 

Роман Сапожник каже, що окрім артилерійських зарядів, їхні позиції регулярно обстрілювали запалювальними фосфорними боєприпасами, гатили усім, що мали. Та попри це, вони з побратимами вправно нищили окупантів, які щодоби штурмували українські позиції. Під час таких бойових зіткнень прикордонники отримали численні осколкові поранення, які досі дають про себе знати. Станом на цей час Романа Сапожника звільнено в запас. 

Наш кор. 

Фото громади. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%