У Борохівській школі оновили їдальню

У Борохівській школі оновили їдальню

У їдальні Борохівської гімназії встановили нові рукомийники, бойлер, та відремонтували стелю. Всі ремонтні роботи були здійснені коштом місцевого бюджету. 

Про це інформує Підгайцівська сільська рада. 

Днями, у заклад освіти завітали Леонід Гроголь - заступник Підгайцівського сільського голови та в.о. начальниці відділу освіти, культури молоді та спорту Світлана Зінкевич. 

Посадовці зауважили, що проведені ремонтні роботи, які розпочали в обідній залі гімназії вже відчутно покращили умови, в яких школярі споживають їжу. 

 "Реформа шкільного харчування є невідʼємною складовою реформи освіти. У Стратегії реформування системи шкільного харчування важливим є прищеплення школярам правил здорового харчування, споживання корисної їжі! Тому, важливо, щоб харчування дітей здійснювалось не лише з дотриманням санітарних норм та сучасних вимог до меню, а й в естетично оформлених, комфортних обідніх залах. Перші кроки для створення належних умов у їдальні Борохівськоі гімназії зроблено. На цьому не зупиняємося, працюємо далі", - розповіла Світлана Зінкевич. 

Наш кор. 

Фото громади. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%