У Маневичах молилися за мир в Україні та збирали кошти на допомогу ЗСУ

У Маневичах молилися за мир в Україні та збирали кошти на допомогу ЗСУ

У Центрі культури та дозвілля Маневицької селищної ради відбувся тематичний благодійний захід за участі громадськості, представників трудових колективів установ, організацій і релігійних громад селища. До урочистостей долучилися джури рою «Воля» Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка. 

Про це інформує Маневицька селищна рада. 

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та виступу Маневицького селищного голови Олександра Гаврилюка, який розповів про допомогу, яку надає наша громада для військових, наголосивши, що серед першочергових завдань і надалі залишатиметься всебічна підтримка воїнів. Подякував незламним бійцям-патріотам за захист та спокій у рідному краю, закликав усіх до єдності, яка допоможе здолати ворога і захистити незалежність держави. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять Героїв, які поклали своє життя за волю і свободу України. 

Спільною молитвою представники релігійних громад помолилися за мир на українській землі, за перемогу, за доблесних українських захисників. Молитва, добродійність і взаємодопомога ще більше згуртовують нашу громаду. Саме молитва допомагає бійцям у найскладніший час не впасти в зневіру і розпач, надає сил та витримки.  

Творчі колективи Центру культури та дозвілля, юні артисти громади презентували у залі патріотичні виступи. Кошти зібрані під час благодійної акції буде передано для забезпечення потреб сил безпеки і оборони України. 

Наш кор. 

Фото громади. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%