А ви перевірили свій шанс на субсидію?

А ви перевірили свій шанс на субсидію?

Навіть небідні волинські родини зможуть претендувати на підтримку від держави, - запевняють у департаменті соцзахисту Волинської ОДА.

Поки що своїм правом на субсидію скористалося 23 тис. волинських родин. Але тих домогосподарств, хто цілком може претендувати на допомогу в оплаті комунальних послуг, восени набереться близько 200 тисяч, – «прикинули» в департаменті соцзахисту Волинської облдержадміністрації.

Тож аби волиняни не зволікали з подачею документів для отримання субсидії, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець і директор профільного департаменту Оксана Гобод укотре нагадали краянам про спрощення процедури оформлення документів для фінансової допомоги.

Зокрема, для цього необхідно всього два папірці: заява платника комунальних послуг і заповнена декларація про доходи всіх зареєстрованих у помешканні людей (сюди варто зазначити відсотки з депозитних вкладів, переведені у гривневий еквівалент).

Працівники соцзахисту також повторили: наявність у сім’ї двох квартир, машин, будинків – не перепона для отримання субсидії. Єдине, що не дозволяється, одноразова покупка вартістю більше 50 тис. грн.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%