Геть прем’єра і голову облради!

Геть прем’єра і голову облради!

Повним ходом триває збір підписів за негайне відсторонення від займаних посад лідера «Народного фронту», за сумісництвом Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та його повноважного представника у Рівненській області, у період сесій та між ними голову облради Михайла Кіріллова.


Намети буквально в центрі Рівного розмістив місцевий осередок УНСО. Відбою від бажаючих долучитися до «плетіння постолів»  для панів Яценюка та Кіріллова – предостатньо. Обом дорікають зраду ідеалів Революції гідності, Арсенієві Яценюку особливо – катастрофічне зубожіння народу та політичні чвари, а Михайлові Кіріллову – повернення до влади регіоналів та відмову від публічного звіту перед громадою.

На Волині ж подібних акцій наразі немає. Тим паче, що наш голова облради Валентин Вітер, на відміну від рівненського колеги, партії «Батьківщина» не зрадив і в «Народний фронт» під командуванням Арсенія Петровича не перейшов.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: намет УНСО в центрі Рівного, де збирають підписи за відставку двох високопоставлених «народнофронтівців».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%