38 компаній України на міжнародній виставці органічних продуктів BIOFACH 2024

38 компаній України на міжнародній виставці органічних продуктів BIOFACH 2024
 

Нашого цвіту по всьому світу

Німеччина
У німецькому Нюрнберзі стартувала найбільша міжнародна виставка органічних продуктів BIOFACH 2024, яка щороку стає місцем зустрічі для національних та міжнародних стейкхолдерів органічної харчової та непродовольчої продукції з доданою вартістю зі всього світу, пише SEEDS. 

Цьогоріч Україна представлена на заході двома Національними павільйонами та колективним стендом. Ще три компанії презентують свою продукцію окремими експозиціями. Загалом експортний потенціал українського органічного сектору розкривають 38 компаній — що є найбільшою кількістю експонентів за всю історію участі України на BIOACH.

«Незважаючи на повномасштабну війну, вдалося зберегти органічний сектор в Україні, диверсифікувати продукцію та залучити нових учасників в органічний ринок. До того ж, експорт органічної продукції у 2022 році залишився майже на тому ж рівні, що і у 2021, а Україна стала третім найважливішим постачальником органічної продукції до ЄС», — зазначив Маркіян Дмитрасевич, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

За його словами, важливо на міжнародному рівні посилювати присутність представників органічних українських експортерів та нарощувати впізнаваність органічного бренду України

Саме тому вперше в історії на Національному павільйоні України на виставці BIOFACH відбулося представлення державного логотипа для органічної продукції та маркованих ним товарів, пише Держпродспоживслужба.

«Ми пишаємося, що державний логотип для органічної продукції сьогодні вже можна побачити на українських органічних продуктах, — додав Макріян Дмитрасевич. — Завдяки акредитації нашого першого органу сертифікації, запуску двох державних реєстрів, які веде Мінагрополітики, і близько 200 сертифікованих операторів національне органічне законодавство активно впроваджується».

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%