Проукраїнська асоціація та активісти в італійському Міланівийшли на мітинг проти російської пропаганди

Проукраїнська асоціація та активісти в італійському Міланівийшли на мітинг проти російської пропаганди

Проукраїнська асоціація та активісти в італійському Мілані, вийшли на мітинг проти російської пропаганди. Демонстрація відбулася біля міланського клубу Unità Proletaria, який організовував показ скандального пропагандистського фільму "Свідок".
Окрім українських активістів в мітингу також взяли участь представники так званої спільноти вільних росіян, яких цього разу було чимало.

Організаторами протесту виступили Ponte Antico за участю +Europa, Associazione Enzo Tortora та Azion.

Українські та проросійські активісти стояли по різні боки дороги, а за порядком слідкували представники правоохоронних органів Мілану. Організатори російського шабашу були агресивними, махали ганчіркою (прапором РФ. – Ред.) і кричали нам "Свобода Донбасу" та "нацисти", "слуги США" та інші штампи Кремля", – розповіли учасники українського мітингу. Однак проукраїнська акція все одно була гучнішою і завдяки більшій кількості учасників та апаратурі, яка підсилювала голоси протестувальників.

З початку 2024 року російська пропаганда намагається прорватися в італійські міста з організацією заходів, театральних і музичних шоу.

Організатори заходу зазначають, що дуже важливо боротися з російською пропагандою в Італії, оскільки її намагаються приховати під формою культурного заходу і пропхати в усі куточки італійського суспільства.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%