Дід на боці льотчика-перебіжчика, батько проклинає...

Дід на боці льотчика-перебіжчика, батько проклинає...


Дідусь загиблого російського пілота Максіма Кузьмінова, який перегнав ворожий бойовий гелікоптер Мі-8​ в Україну, наразі мешкає на Черкащині. Льотчика, який під час спецоперації «Синиця», ліквідував 2 членів екіпажу, забезпечили в Україні необхідними документами прикриття, але він вирішив зустрітися з колишньою співмешканкою в Іспанії. І був розстріляний чекістами?


Про родинні зв’язки старшого лейтенанта вкс зс рф Максіма Кузьмінова з Україною очільник управління освіти Черкаської обласної військової адміністрації Валерій Данилевський у соцмережах:


«Дід Максима є уродженцем Черкащини. Все життя служив пілотом військового гелікоптера і перебуваючи вже в досить поважному віці мешкає в Золотоніському районі. Нещодавно мені випала нагода поспілкуватися з цією шанованою людиною. Дід впевнений, що Максиму ніколи не імпонувала війна проти його етнічної Батьківщини, а у ході операції по перегону гелікоптера він навіть знищив інших членів екіпажу, які відмовилися здатися в полон. Тобто, дід упевнений, що вчинком онука керувала не жага наживи, а голос українського коріння».


Водночас батько пілота, який також військовий льотчик і нещодавно вийшов на пенсію, в усіх пропагандистських ЗМІ окупантів гнівно засудив вчинок сина і навіть назвав його зрадником.


Чи насправді було розстріляно в Іспанії Максіма Кузьмінова, чи це вдала інсценізація, покаже найближче майбутнє.


Сергій ШРАМЧУК.

На фото з відкритих джерел: Максім Кузьмічов.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%