Фінальний волейбольний турнір

Фінальний волейбольний турнір


 У неділю, 5 квітня, у залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи (вул. Шевченка, 3) глядачі та палкі любителі волейболу матимуть можливість переглянути матчі фінального туру відкритого Чемпіонату міста Луцька з волейболу серед аматорських команд сезону 2014-2015 років.

 

На майданчиках можна буде спостерігати за іграми одразу всіх команд, які брали участь у цьогорічному відкритому Чемпіонаті міста.

 

         У першій групі боротьбу за найвищі нагороди вестимуть дві луцькі команди: “Олюртранс” і “СКФ Україна”, а також “Борідка” з м.Ковель і “Енергія” з м.Млинів, Рівненської області.

Першими гратимуть пари “Олюртранс”(Луцьк) і “Енергія”(Млинів), СКФ Україна (Луцьк) і “Борідка” (Ковель). Переможені цих пар розіграють 3-4 місця, а переможці — звання чемпіона.

         Команди Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, “Рівненська АЕС” з м.Кузнецовська і луцька КДЮСШ №1 у другій групі в іграх кожна з кожною, розіграють підсумкові 5-7 місця.

         Початок змагань о 12.00 год.

         По закінченні змагань відбудеться нагородження команд переможців та кращих гравців чемпіонату кубками, медалями та призами від організаторів та спонсорів. 

         

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%