Тимощук нікого не боїться!

Тимощук нікого не боїться!

В ефірі програми «Профутбол» на телеканалі «2+2» у неділю ввечері лучанин, захисник збірної України з футболу та гравець російського «Зеніта» (Санкт-Петербург» Анатолій Тимощук заявив, що гордиться фактом спілкування з пораненими українськими бійцями в одному з київських госпіталів

 
А тому він не боїться можливого цькування, коли він повернеться у російський клуб:
«Я нічого не боюся, тому що за свої вчинки я сам відповідаю. І я ніколи не жалкую, про те, що я роблю якісь дії. Тому я не боюся жодного цькування, не боюсь нікого, я чесний перед усіма… Тому я ще раз говорю, що я за мир. Мабуть, кожен із нас хоче, щоб мир швидше настав. Війна – це біль для всіх… На футбольному полі можуть бути переможені, можуть бути ті, хто програв. А коли гинуть на війні мирні люди, діти, то немає тут переможців: це горе для кожного з нас. Та якщо кожен із нас буде прагнути досягнути миру, то ми цей мир отримаємо та будемо жити у мирі та злагоді!».
А як жити в мирі та дружбі з іншими народами, Анатолій Тимощук ще в юнацькому віці зрозумів після участі в міжнародному турнірі, який відбувся в Німеччині. Й хоча господарі проти наших 15-річних футболістів тоді виставили вже бородатих суперників, луцькі спортсмени не розгубилися та впевнено виграли перше місце.
Роман УСТИМЧУК.
На фото Володимира ДАНИЛЮКА: Анатолій Тимощук серед команди 15-річних луцьких футболістів на турнірі в Німеччині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%