Прикордонники на війні

Прикордонники на війні

Результати служби оперативно-бойових підрозділів Луцького прикордонного загону в зоні АТО.

Два оперативно-бойових підрозділи Луцького прикордонного загону з середини лютого ц. р. виконують завдання в зоні АТО вздовж лінії розмежування в межах Донецької обл. За цей період досягнуто вагомих результатів оперативно-службової діяльності.

Зокрема, вздовж лінії розмежування в межах ділянки відповідальності бійців Луцького загону затримано 37 автомобілів, водії яких намагались потрапити на тимчасово неконтрольовану територію в об’їзд визначених транспортних коридорів та контрольних постів без належних документів на вантажі: горілчані вироби, майже 16 тонн м’яса та м’ясних виробів, більше 42 т молочної продукції, 20 т цукру, 9 т мінеральних добрів, більше 55 т овочів, 3 т побутової хімії, парфумерії на суму 60 тис. грн, бакалійних товарів на суму 25 тис. грн. Усі товари передані у фіскальну службу України для прийняття відповідного правового рішення.

Затримано 6 осіб, які намагалися за підробленим перепусткам потрапити з або на тимчасово неконтрольовані території.

Під час огляду рейсового автобусу сполученням Київ – Донецьк у багажному відділенні за допомогою службової собаки Лінда було виявлено 53 магазини до стрілецької зброї, бронежилет, ящик оперативних ременів до пістолета, ящик військових берців та один нарізне дуло невстановленого зразка стрілецької зброї.

Окрім цього, затримано громадянина України, який на власному авто перевозив із Донецька до Артемівська 600 тис. грн готівкою купюрами по 50 грн. Із його слів, гроші мав передати незнайомому громадянинові в Артемівську. Другого громадянина України затримано, коли він намагався незаконно провезти через контрольний пост під сидінням буса 700 тис. грн готівкою та направлявся з Донецька до Приморська.

А в одному з районів Донецької обл. спільно з представниками МВС затримано громадянина України, що підозрювався у скоєнні злочину за ст. 115 КК України «Умисне вбивство», який у подальшому зізнався у скоєнні цього злочину.

Ще одна подія заслуговує на увагу. На одному з контрольних постів затримано громадянина України, який прямував до Донецька в пішому порядку. Як було встановлено оперативниками, він мав на меті потрапити на територію підконтрольну «ДНР» для вступу до незаконних збройних формувань. З його слів планував підписати контракт з армією «ДНР» та зайняти посаду «коригувальника вогню» з заробітною платою 360 доларів США на місяць: наразі ним займаються слідчі органи СБУ та інкримінують йому порушення законодавства за ст. 256 КК України. 

Олег ЛИЧКОВСЬКИЙ,

помічник начальника Луцького прикордонного загону – начальник прес-служби.

На фото Романа УСТИМЧУКА: перед відправленням у зону АТО волинські прикордонники добре підготувалися на навчаннях.

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%