Володимир-Волинський «влетів» на збитки у сотні тисяч гривень

Володимир-Волинський «влетів» на збитки у сотні тисяч гривень

20-хвилинний буревій, що пронісся вчора вечері, пошкодив у Княжому місті житло і підприємства.

Найбільше вітер «погуляв» на вулицях Гоголя і Княгині Ольги. Від сильних поривів знесло дахи підприємств  ПП “КОРД” та Дочірнє підприємство державної акціонерної компанії “Хліб України” Володимир-Волинський комбінат хлібопродуктів.

Інтернет-видання «Буг» повідомляє: «Директор приватного підприємства “КОРД” Станіслав Дзивичкевич каже, що на даний момент нарахували близько 350 листів зірваного покрівельного матеріалу, чимало вибитих шибок, поруйнованих дерев’яних конструкцій. “Зараз листок шиферу від 150 гривень вартує. А цвяхи, а скло, а ціна роботи. Та це сотні тисяч гривень за двадцять хвилин в прірву пішли!”, – в розпачі розповідає Станіслав Йосипович. На даний момент під відкритим небом залишилася значна кількість елітної гречки, яку терміново необхідно убезпечити від потрапляння на неї опадів.

Директор Комбінату хлібопродуктів Володимир Тишкун також готує звіт на Київ із підрахунками збитків по його підприємству. Зокрема, сума пошкодженого майна – 45 580 грн. Це 250 листів шифкру, 468 метрів квадратних руберойду, цвяхів шиферних 30 кілограмів. “До 13.00 31 березня плануємо покриття дахів відновити, адже у складах зберігається тисячі тон зерна. Ми не можемо допустити збитків ще у цих моментах. Наразі займаємося перевезенням сировини на вцілілі склади”, – розповів Володимир Іванович.

Працівник КХП у розмові із журналістами, розповів, що вчорашній вітер зламав дерев’яний тримач прапора, від нього на прохідній та в офісних приміщення потріскали шибки та усе це порозкидало по усій вулиці.

На вулиці Гоголя постраждали і дахи приватних будинків, а шифер із ПП “КОРД” можна побачити і біля сусідньої дев’ятиповерхівки».

А сьогодні зранку Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк розпорядився збитки порахувати і з відновленням дахів підсобити.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото із інтернет-ресурсу.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%