Генерал поліції з Волині відсторонений із посади чи далі служить?

Генерал поліції з Волині відсторонений із посади чи далі служить?


Журналіст Віталій Брагола з посиланням на власні джерела в Державному бюро розслідувань першим сповістив про затримання начальника Управління Національної поліції України у Волинській області генерала поліції 3 рангу Юрія Крошка. Але у відомстві цю інформацію заперечили.


За попередніми даними, йшлося про порушення та зловживання під час ввезення з-за кордону нерозмитнених автомобілів для потреб Сил оборони.


Згодом у Головному управлінні Нацполіції Волині прокоментували інформацію про обшуки в приміщенні управління та в кабінеті керівника Юрія Крошка.


Зі слів речниці Ольги Бузулук, генерал поліції 3 рангу Юрій Крошко наразі не затриманий та… перебуває на службі.


Попереднього відомо, що обшуки проводилися у рамках справи про продаж гуманітарних авто, отриманих через визначений благодійний фонд для потреб ЗСУ. Але мінімум 52 автівки були продані стороннім особам, і в причетності до цієї оборудки ніби то підозрюють Юрія Крошка. Його речниця Ольга Бузулук наразі цю інформацію журналістам «Суспільного» заперечила.


Ситуація перебуває в розвитку.


46-річний житомирянин Юрій Крошко був призначений на посаду очільника волинської поліції в березні 2020 р. тодішнім Міністром МВС України Арсеном Аваковим замість генерала поліції Петра Шпиги, який родом із Любомльщини. Після повномасштабного вторгнення російських окупантів останній, до речі, очолив ДФТГ однієї з громад біля м. Луцька, але в ЗСУ не мобілізувався.


Станом на 26 лютого, хоча й минуло майже 2 доби після оприлюднення інформації, офіційні джерела в МВС і Національній поліції України ніяк не прокоментували події довкола Юрія Крошка, як і він сам.


Сергій ШРАМЧУК.

На фото «Суспільного»: слідчий ДБР спілкується з Юрієм Крошком у його генеральському кабінеті та йдуть із обшуком у маєток, де він мешкає.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%