Парахоняк керує, поки Лазорко лікується?

Парахоняк керує, поки Лазорко лікується?

Керівник державного підприємства Олександр Лазорко, усупереч мирному вирішенню конфлікту між Президентом України Петром Порошенком та звільненим ним же ж із посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігорем Коломойським, не закінчився. В усякому випадку, початкова точка олігархічної боротьби за вплив на державні нафтові ресурси – компанія «Укртранснафта» досі не отримала нового керівника.


Нагадаємо, що Олександр Лазорко спочатку забарикадувався в офісі, а потім йому на допомогу приїхав сам Ігор Коломойський із групою озброєних громадян. У такий спосіб вони не допустили змішення з посади Олександра Івановича та початку виконання обов’язки керівника призначеного Наглядовою радою Юрієм Мірошником.
Потім були інші конфлікти та блокування, але, врешті-решт, «дніпропетровські» на чолі з Ігорем Коломойським заявили, що не мають ні до кого ніяких претензій і вирішуватимуть бізнес конфлікти лише в правовому полі.
В такий спосіб, вочевидь, і діють. Бо Олександр Лазорко не залишив посаду керівника «Укртранснафти», а, за інформацією народного депутата Сергія Лещенка та заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Діденка, пішов на лікарняний. Замість нього оперативне керівництво стратегічним комплексом транспортування та зберігання нафтопродуктів здійснює не Юрій Мірошник, а заступниця Олександра Лазорка – перший заступник голови правління, головний бухгалтер Наталія Парахоняк, давня колега Олександра Івановича з нафтового бізнесу, яка, до речі, 23 березня відсвяткувала черговий день народження.
Залишається нагадати, що Олександр Іванович – корінний лучанин і син останнього першого секретаря Волинського обкому КПСС Івана Лазорка.
А про новий підхід держави до таких державних компаній як «Укртранснафта» 31 березня відкрито заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк:
«Держава відновлює своє управління, ми поважаємо права інших акціонерів, отримуємо і розподіляємо дивіденди і ми ставимо новий, якісний іноземний менеджмент… Ми (уряд) прийняли рішення, що тепер усі керівники держкомпаній мають обиратися тільки на відкритому конкурсі… Публічно, в прямому ефірі, і тут уже не вийде вставляти (у керівництво) кума, брата чи свата».
А Президент Порошенко про розвиток ситуації сказав таке:
«Перш за все хочу, щоб це не виглядало, як конфлікт всередині влади. Я цього не допущу як Президент країни. Ключова позиція, з якої я зараз виходжу – деолігархізація країни. Якщо ми намагаємося побудувати в країні порядок, то олігархи – хаос».
Наш кор.
На фото: Наталія Парахоняк, яка на час відсутності Олександра Лазорка керує державною компанією «Укртранаснафта».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%