Стартувала щорічна благодійна акція "Посій насіння"

Стартувала щорічна благодійна акція

Стартувала щорічна благодійна акція "Посій насіння", у межах якої 162 тисячі родин отримають набори з якісним насінням. У межах акції Фонд щорічно роздає тисячі пакунків насіння городніх культур місцевим жителям у громадах, щоб допомогти їм підготуватися до посівної кампанії навесні .Акцію вже четвертий рік поспіль проводить Благодійний фонд "МХП-Громаді".

У цьогорічні набори входять морква, петрушка, буряк, кабачки, огірки, редис та чорнобривці. Загальна вага посадкового матеріалу 3,3 тонни. Це – на 143 кг більше ніж 2023 року.

З кожним роком зростає як кількість наборів з насінням, так і географія покриття ініціативи. Цьогоріч пакунків отримає на 6990 домогосподарств більше, ніж торік – 162 тис. родин. Насіння отримають у таких 13 областях: Вінницька, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Волинська, Сумська, Київська, Черкаська, Дніпропетровська, Житомирська, Чернігівська, Полтавська.

Торік у межах підтримки проєкту й поширення знань серед українців про вирощування овочів на присадибних ділянках Благодійний фонд "МХП-Громаді" випустив онлайн-серіал з порадами "Лайфхаки з грядки". Ведуча проєкту, авторка блогу про сад, город та квіти Юлія Спасібова ділилася своїм багаторічним досвідом, як з невеликої упаковки насіння зібрати максимальний урожай. Адже запит українців як на подібний контент, так і на вирощування власноруч овочів лише зростає.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%