У Любешівській громаді розпочали реалізацію проєкту “ІМПУЛЬС”

У Любешівській громаді розпочали реалізацію проєкту “ІМПУЛЬС”

На Волині стартував проєкт для молодіжних працівників та працівниць «ІМПУЛЬС», що реалізується ГО «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», яка стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». 

Любешівську громаду відібрано в числі інших 10-ти громад, де реалізовується зазначений  проєкт, - інформує селищна рада. 

Під час першого етапу реалізації проєкту, який відбувся на початку лютого цього року,  партнерські організації уже провели зустріч-знайомство з нашою громадою, де у форматі фокус-групового інтервʼю спільно з представниками селищної ради, Молодіжної ради та самою молоддю визначали потреби та запити молоді у громаді. 

Проєкт «ІМПУЛЬС» поклав початок ще більш ґрунтовній роботі з місцевою активною молоддю, що допоможе молодим лідерам якісніше інтегруватись у функціонування громади «з середини», реалізовувати свої ідеї та ініціативи для її розвитку. 

Попереду на учасників проєкту чекають захопливі зміни у розбудові молодіжної політики на місцевому рівні.   

Проєкт «ІМПУЛЬС» реалізовує громадська організація «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», яка стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». 

Наш кор. 

Фото громади. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%