Презентували Посібник “Дороговказ пораненого” містить покрокову інструкцію для травмованих військовослужбовців

Презентували Посібник “Дороговказ пораненого” містить покрокову інструкцію для травмованих військовослужбовців

Посібник “Дороговказ пораненого” містить покрокову інструкцію для травмованих військовослужбовців та важливу інформацію, що необхідно врахувати пораненому на кожному з етапів: евакуація, стабілізація, госпіталізація, лікування, щоб не втратити кінцівку. Про це сказав президент Міжнародного благодійного фонду “Здоров'я українського народу” Сергій Сошинський.

“Поранених з кінцівками – понад 74% від загальної кількості, і, на жаль, величезна кількість таких травм призводить до ампутації. Зокрема, через те, що багато військовослужбовців, які отримали поранення, потрапляють у ситуації, коли вони не знають, що робити для того, щоб зберегти кінцівку”.

Президент Ради захисту прав безпеки пацієнтів Віктор Сердюк вважає, що має існувати так званий диспетчер, який відслідковуватиме маршрут пораненого а також оперативно надавати консультації. Крім того Сердюк наголосив, що держава має повернути обов'язкове медичне страхування військових, яке чомусь скасували 8 років тому.

Сошинський зауважив, що мета "Дороговказу" - уникнути ситуацій, котрі призводять до ампутацій у великої кількості поранених, заощадити ресурси та допомогти постраждалим повернутись до нормального життя з потужною підтримкою з боку українського суспільства. У посібнику є алгоритм, як діяти після поранення, куди звертатися.
Дороговказ пораненого” буде передано у 210 військових частин, з якими співпрацює нацпрограма “Врятуй кінцівку.

Наш кор


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%