Волинь і Херсонщина співпрацюватимуть у сфері стратегії розвитку

Волинь і Херсонщина співпрацюватимуть у сфері стратегії розвитку

Агенція регіонального розвитку Волині допомагає перезавантажити Агенцію регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області. 

Про це інформує Волинська обласна рада. 

З цією метою досвідчена експертка зі стратегії розвитку, директорка Волинської АРР Валерія Гончаренко разом з командою прибула у Херсон для участі у стратегічній сесії Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції». «Для нас дуже важливо поділитися своїм досвідом, ідеями і напрацюваннями, щоб відновлення Херсонської області було швидшим, якіснішим», - зазначила вона. 

Представники влади, бізнесу і громадського сектору під час сесії обговорили проблеми і виклики регіону: безпекову ситуацію, руйнування інфраструктури і житлового фонду, розмінування територій, нестачу кадрів, корупцію, складнощі в комунікації між владою та громадою. Деякі учасники висловили сумніви у доцільності стратегічних планувань в умовах часткової окупації та постійних обстрілів у звільнених громадах. Однак більшість зійшлися на твердженні, що про відновлення варто міркувати вже, щоб мати готовий план дій. Відразу ж і напрацювали ідеї для співробітництва та передпроєктні пропозиції.  

Волиняни також допоможуть колегам у розробці стратегії діяльності “Офісу євроінтеграції” із зазначенням візії та напрямків програмної роботи. Інституційну підтримку херсонцям також надає уряд Німеччини в межах проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо-переміщеними особами, в Україні». 

Наш кор. 

Фото облради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%