Головнокомандувач ЗСУ звільняє бездарних командирів

Головнокомандувач ЗСУ звільняє бездарних командирів


Генерал-полковник Олександр Сирський заявив про кадрові зміни серед командирів бригад, дії яких чи бездіяльність несуть загрозу життю та здоровʼю підлеглих.


«Продовжую працювати на Східному фронті. Протягом трьох днів цілком стало зрозуміло, чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – ні. Насамперед, це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати адекватні та виважені рішення і розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих», – сказав Головнокомандувач ЗСУ.


Безумовно, велике значення відіграє рівень підготовки та злагодженості штабу бригади, через який командир здійснює свої повноваження. Тому в окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, генералом-полковником Олександром Сирським відправлені групи фахівців «для передачі досвіду та надання допомоги».


За результатами заслуховування командирів бригад та їхніх заступників були прийняті всі необхідні рішення з забезпечення резервами, боєприпасами, БПЛА та іншим обладнанням.


«В окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення», – наголосив генерал-полковник.


Кого конкретно відсторонено від командування, не повідомляється.


Водночас Олександр Сирський відзначив дії військовослужбовців 54 омбр, які влучним артилерійським вогнем у поєднанні з грамотним мінуванням знищили дві колони бронетехніки противника, а також стійкість та мужність бійців 25 опдбр та 47 омбр в боях за Орлівку та Бердичі, рішучість і сміливість воїнів 79 одшбр під час відбиття ворожих атак в районі с. Новомихайлівка.


Головнокомандувач також заявив про позитив після заміни однієї з бригад на передньому краї після двох років безперервних боїв та переміщення в тил для відновлення боєздатності. Ймовірно, йдеться про 110 ОМБр Сухопутних військ ЗСУ, яка воювала в м. Авдіївка 2 роки та відступила за наказом командування.


Остап МАЛИНА.

На фото Агенції «Укрінформ»: Олександр Сирський.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%