Доки кияни ходять на футбол, лучани ловлять облизня

Доки кияни ходять на футбол, лучани ловлять облизня

2 березня в м. Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся черговий календарний матч Чемпіонату України УПЛ між «Динамо» і одеським «Чорноморець». Певна кількість уболівальників заповнили трибуни. А от лучани можуть тільки скрушно зітхати: стадіон «Авангард» є, а «хрестоносців» – катма.


Віднедавна Мінмолодьспорту дозволило проводити українським клубам домашні матчі з невеликою кількістю глядачів на трибунах. Умова – наявність бомбосховищ. Київське «Динамо» її виконало, тож отримало шанс грати в футбол із уболівальниками.


Щоправда, квиток можна купити тільки он-лайн на сайті клубу. Їх – обмежена кількість, тож на гру «Динамо» – «Чорноморець» виник шалений дефіцит.


Футбол вдався на славу. Кияни виграли 1:0. На 38 хв. відзначився Володимир Шепєлєв. «Динамо» здобуло 34 очки та піднялося на 3 місце в турнірній таблиці, обігнавши житомирське «Полісся» (кияни мають ще й 3 гри в запасі та потенційно можуть стати першими). «Чорноморець» із 23 пунктами залишився дев'ятим.


Тож уболівальники залишали трибуни в піднесеному настрої.


А от щодо лучан, які колись також були свідками великого футболу, в тому числі і за участі столичного «Динамо», можуть тільки лікті кусати. Як професійний клуб «Волинь» припинила існування, і коли «хрестоносці» реанкірнуються, невідомо.


Остап МАЛИНА.

На фото автора: стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського зустрів уболівальників на матчі «Динамо» – «Чорноморець».

§   

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%