Закотилася за обрій журналістська зірка

Закотилася за обрій журналістська зірка

Закотилася за обрій журналістська зірка

Сумним та скорботним видався 27-ій березневий ранок для журналістської спільноти Волині. У реанімаційному відділенні комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» на 75 році життя помер наш колега, багатолітній відповідальний секретар Волинської обласної організації НСЖУ Шегда Степан Петрович.

Він часто у спогадах вертав у ті далечини дитячих років, які почалися серед мальовничої сільської природи на Львівщині. Згодом родина оселилася в Коломиї. Тут Степан закінчив середню школу, пропрацював до армії на місцевому підприємстві, на якому повагу та авторитет здобув його батько Петро.

Строкову відслужив на Кавказі. Після звільнення в запас поступив на факультет журналістики Львівського державного (нині національного) університету імені Івана Франка, після закінчення якого отримав направлення на роботу в молодіжну газету Луганщини. Згодом з сім’єю переїхав на Волинь, працював у Луцькій районній газеті "Слава праці", в партійному апараті, в обласному управлінні внутрішніх справ Волині, звідки і пішов на заслужений відпочинок у званні підполковника.

Друкувався на сторінках обласних та всеукраїнських часописів, зокрема "Журналіст України", «Діалог», «Волинська газета», де був позаштатним кореспондентом, інших видань. Ці публікації стали основою книжки життєвих спогадів Степана Шегди.

Наш колега охоче їздив у відрядження з журналістами «Волинської газети», шанувальників якої впродовж кількох років радував змістовними публікаціями.

Колектив "Волинської газети", вся журналістська спільнота, друзі, колеги висловлюють щирі співчуття дружині Ніні, донькам, внукам, рідним. 

У глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю нашого колеги та друга Шегди Степана Петровича. Хай спочиває у Бозі! Пам'ять не вмирає.

 

Прощання зі Степаном Шегдою

Попрощатися зі спочилим у Бозі Шегдою Степаном Петровичем можна буде  сьогодні, 27 березня з 19 години у Луцькому міському будинку панахиди, що на проспекті Василя Мойсея, 8. 

О 20.00 годині служитиметься парастас.

Завтра, 28 березня о 10 годині відбудеться панахида у греко-католицькому храмі Василя Великого, що по вулиці Карпенка-Карого, 5 (біля Срібних лелек).

Об 11.00 год. траурна процесія вирушить до села Раків-Ліс Камінь-Каширського району, де відбудеться поховання на місцевому кладовищі.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%