Смерть помічника Головкома: вбивство через необережність?

Смерть помічника Головкома: вбивство через необережність?


Чому загинув колишній кандидат у народні депутати від Володимир-Волинського округу №19 та помічник Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного? Слідство завершилося, істину встановлять у суді.


Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо офіцера з Апарату помічників Головнокомандувача ЗСУ полковника Олега Тімченка, який подарував гранати загиблому колезі майорові Геннадію Частякову, йому інкриміновано вбивство через необережність.


«Фігуранту повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри. Він підозрюється у викраденні, привласненні та збуті боєприпасів, вбивстві через необережність та нанесенні тяжкого тілесного ушкодження через необережність... Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років».


«Українська правда» також деталізує:


«На першочерговій стадії досудового розслідування Олегові Тімченку повідомлялося про підозру у незаконному збуті бойових припасів. У той трагічний день (6 листопада 2023 року) чоловік передав Геннадію Частякову вибуховий «подарунок» із гранатами на честь дня народження. При цьому він не попередив колегу про справжність гранат та не пересвідчився, що він та інші присутні у робочому кабінеті зрозуміли, що він дарує саме вибухові пристрої, наголошують у ДБР».


Як наслідок, під час розпакування «подарунка» вдома одна із гранат вибухнула в руках Геннадія Частякова, який був упевнений що це сувенірні чарки, зазначають у Бюро. Від отриманих поранень військовий загинув на місці, а його неповнолітній син отримав тяжкі тілесні ушкодження.


Після ознайомлення стороною захисту та потерпілими з матеріалами досудового розслідування справа буде направлена до суду.


Як відомо, майор Геннадій Частяков до мобілізації був крупним бізнесменом і навіть балотувався у Верховну Раду України від Володимир-Волинського округу №19 у період, коли Валерій Залужний командував 51 ОМБр (наразі 14 ОМБр імені князя Романа Великого), пункт постійної дислокації якої знаходиться у м. Володимирі.


Сергій ШРАМЧУК.

На фото ДБР: на місці фатального вибуху.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%