18-річний нікчема згвалтував 4-річну дівчинку…

18-річний нікчема згвалтував 4-річну дівчинку…


За публічного обвинувачення прокурорів Луцької окружної прокуратури Волинської області суд визнав 20-річного чоловіка винним у зґвалтуванні малолітньої (ч. 4 ст. 152 КК України). Коли він вийде на волю?


Прокурори у Луцькому міськрайонному суді суді довели, що житель одного з сіл Луцького району вчинив злочин у травні 2022 року. Він зґвалтував 4-річну дівчинку вдень на шкільному подвір’ї.


На вирок підсудний очікував під вартою в Луцькому СІЗО.Йому призначено покарання – 13 років позбавлення волі. Оскільки фактично 2 він уже відбув, і за «законом Савченко» рік перебування під вартою зараховується як два, то гвалтівнику залишилося перебувати в колонії максимум 9 років. Цілком можливо, що його звільнять і раніше умовно-достроково… А от як жити далі сплюндрованій дитині і чи зможе вона в майбутньому народжувати дітей, ніхто не знає…


«Відповідно до рішення суду інформацію про кривдника дитини мають внести до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи», наголосили в Офісі генерального прокурора.


Що стало спонукальним мотивом жахливого злочину, невідомо. Чому дитина опинилася на вулиці без догляду дорослих, також.


Загалом не менше 4% громадян України в дитинстві ставали жертвами сексуальних злочинів. І цей відсоток стосується лише тих, хто зумів сказати правду…


Роман УСТИМЧУК.

На фото пресслужби Луцької міської ради: під час урочистого відкриття приміщення Луцького міськрайонного суду, де засудили на 13 років 20-річного гвалтівника.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%