В агробізнесі МХП з'явився новий напрям.

В агробізнесі МХП з'явився новий напрям.

Минулого року в МХП провели дослідження грунтів, клімату та  інфраструктури у 8 областях України. Для кожної культури та сорту визначали окрему локацію вирощування. Цього року запустили 2 виробничі майданчики, у Могилів-Подільському Вінницької області та у селі Селище Київської області.

Підрозділ у Могилів-Подільську буде спеціалізуватися на вирощувані ранніх культур. На Київщині зосередять сорти довготривалого зберігання. Згодом географія вирощування буде розширюватись.

Для забезпечення повного виробничого циклу, від посіву до пакування готової продукції, у МХП закупили увесь необхідний комплект імпортної техніки та обладнання від виробників Grimme, Spedo, Agricola, Forigo, VSS Amac, та інших. На усіх полях, де вирощують овочі, будують сучасні системи крапельного зрошення.

МХП - міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, виробник якісних і смачних продуктів харчування, що покращують життя споживачів. Працює у напрямах агро, виробництва продуктів харчування та ритейлу і має дочірні підприємства у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ та країнах ЄС. Акції МХП представлені на Лондонській фондовій біржі.  Виробничі потужності компанії охоплюють більшість областей України, земельний банк становить 360 000 га. Важливою складовою агровиробництва МХП є цифровізація та застосування інновацій.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%