У гості до прикордонників

У гості до прикордонників

Відділ прикордонної служби «Рівне», який очолює майор Андрій Клібанчук, визнано найкращим серед усіх підрозділів Луцького прикордонного загону на чолі з підполковником Олександром Білюком. А якщо взяти до уваги, що волинські захисники рубежів України вважаються серед правофлангових усієї Державної прикордонної служби України, то стає зрозумілим, чому не тільки керівники найвищих державних органів влади, але й представники громадськості ставляться до «Рівного» з особливою увагою. Тому й не дивно, що директор Луцької спеціалізованої школи I-III ступенів Андрій Киця та батьківський комітет цього навчального закладу звернулися до командирів-прикордонників із проханням організувати ознайомчий візит четвертокласників саме на «Рівне».

Демонструючи послідовність у налагодженні партнерських та відповідальних стосунків із мешканцями області, підполковник Олександр Білюк санкціонував перебування учителів, школярів та їхніх батьків у відділі прикордонної служби, а безпосередньо забезпечив виконання всіх запланованих заходів начальник прес-служби загону підполковник Олег Личковський.

Сказати, що юні відвідувачі на чолі з класним керівником Вірою Ляшук повернулися додому з «Рівного» з найкращими враженнями, це, мабуть, не сказати нічого. Бо із найпершого пункту перебування у відділі прикордонної служби, розташованому неподалік с. Рівне Любомльського р-ну, і аж до завершального моменту відвідин Міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» (тут біля гідно реконструйованого пам’ятника було вшановано героїзм прикордонників, які зі зброєю в руках у 1941 р. зустріли гітлерівських агресорів), у всьому відчувалася армійська чіткість, прикордонна звитяга та щира гостинність. Гості не тільки дізналися про особливості роботи чергових служб відділу, але й побачили парк сучасної техніки, зразки спецобладнання та озброєння, роботу службових та розшукових собак і кінологів, навчальну операцію із захоплення умовного порушника кордону, а на завершення на крутому схилі берега Західного Бугу побували біля прикордонного знаку №994 та ознайомилися з особливостями перетину дітьми державного кордону на МАПП «Ягодин». 

Чудовим завершенням відвідин прикордонного відділу став пісенний дарунок четвертокласників захисникам рубежів України, які, звичайно ж, одразу після урочистостей із новим завзяттям та ще більшою наполегливістю взялися до виконання своїх посадових обов’язків. Зразковість у службі стає ще більш потрібною і через те, що 28 травня в Україні відзначається День прикордонника.
Роман УСТИМЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%