Особливе завдання Президента – головам райдержадміністрацій

Особливе завдання Президента – головам райдержадміністрацій


За турботу про родини загиблих голови райдержадміністрацій несуть персональну відповідальність! На цьому наголосив Володимир Гунчик – після участі у нараді під керівництвом Президента України Петра Порошенка, що відбулася 24 квітня. До 8-9 травня керівники виконавчих органів влади у районах області мають побувати у кожній родині тих, хто загинув під час останніх буремних подій в Україні. Вважати це особливим завданням Президента просив підопічних голова обласної державної адміністрації.

Глава держави жорстко відреагував на випадки  недобросовісного виконання обов’язків представниками органів державної влади щодо турботи про учасників АТО, їхні сім’ї, родини загиблих тощо. Президент незадоволений тим, як у регіонах дотримуються законів про пільги для воїнів, а саме тих, хто був демобілізований із військової служби. «Вони свої привілеї заслужили кров’ю», – каже глава держави. Зокрема Петро Порошенко акцентував на випадках незбереження за мобілізованими робочих місць, посад та зарплати. «Наше завдання – знайти їм роботу. І це справа не лише служб зайнятості. Голова обласної, районної адміністрації, міський голова, сільський і селищний хай беруть воїна за руку і допомагають йому знайти роботу», – заявив Президент.

Під час оперативної наради 27 квітня голова облдержадміністрації Володимир Гунчик наголосив: на сигнали про те, що комусь із волинських військових не зберігали робоче місце та зарплату, влада реагуватиме негайним зверненням до прокуратури та суду.

На Волині прийнято обласну програму, що передбачає комплекс заходів соціальної допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин. Відповідні програми до 15 травня мають сформувати та прийняти на сесіях у районах, зазначив Володимир Петрович.

Наразі, станом на 27 квітня, в області зафіксовано 112 загиблих і померлих серед тих, хто виконував військовий обов’язок під час бойових дій на Сході України. Крім того, ще шестеро мобілізованих на військову службу загинули в інших ситуаціях. Цей реєстр мусить бути на столі в кожного голови райдержадміністрації, наголосили в облдержадміністрації. А також – повна інформація щодо соціального стану родини загиблого чи померлого та її потреб. За це персональну відповідальність нестимуть керівники на місцях.

«Я не буду змушувати складати графіки відвідин родин загиблих чи звітувати. Ця робота має бути на совісті кожного голови райдержадміністрації. Неприпустимо в цій справі – скотитися до голої статистики!» – переконаний Володимир Гунчик.

Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%